Banery Reklamowe - Reklama Solprint

Baner reklamowy to materiał, który w reklamie zewnętrznej robi ogromną karierę dzięki urządzeniom umożliwiającym druk wielkoformatowy jak i odpowiednim tuszom solwentowym. Banery reklamowe charakteryzują się dużą odpornością na warunki atmosferyczne oraz promieniowanie UV. To najtańsza forma reklamy!

Banerybanery

Baner to najtańsza na rynku forma reklamy. Dzięki swoim właściwościom doskonale nadaje się do stosowania na zewnątrz. Banery są odporne na warunki pogodowe oraz promieniowanie UV.
o BANERACH

Siatka Meshbanery

Baner perforowany - przewiewny i prześwitujący. Do stosowania tam gdzie nie można powiesić zwykłego banera. Materiał jest znacznie lżejszy od tradycyjnych banerów.
o siatka MESH >>>

Baner Rollupreklama

Baner rozwijany z kasetki. Idealny do biur, na wystawy i pokazy. Wysokiej jakości materiał oraz praktyczna torba zapewnią długą żywotność banera.
o banerach ROLLUP >>>

Folia litaFOLIA

Samoprzylepna, monomeryczna folia to prosty sposób wykonania efektownych szyldów, tablic czy witryn sklepowych. Materiał europejskiego producenta.
o folii >>>

OWVplandeka

Dziurkowana OWV to atrakcyjna forma reklamy na witrynach i powierzchniach szklannych widoczna tylko z zewnątrz!. Efekt lustra weneckiego. Grafika widoczna tylko z zewnątrz.
o OWV >>>

Tła bytom

Tła fotograficzne to atrakcyjny dodatek do sesji zdjęciowych. Coraz większa liczba miłoœśników fotografii decyduje się na zakup! Duża ilość wzorów uzupełniana na bieżąco.
o tłach fotograficznych>>>

 

Oferujemy montaż banerów na terenie: Bytom, Katowice, Gliwice, Tarnowskie Góry, Śląsk

Banery reklamowe, reklama. Drukarnia Solprint 2015 - Bytom, Katowice, Kraków, Opole, śląsk - Agencja reklamowa - REKLAMA Solprint